Elevi (2012-2013)

FILIERA – TEHNOLOGICĂ
PROFILUL – SERVICII
DOMENIUL – ECONOMIC
SPECIALIZARE – TEHNICIAN IN ACTIVITATI ECONOMICE

  1. AMARINEI C CRISTINA MADALINA
  2. ARTENE T MIRUNA DORINA
  3. BALAN C CRISTINA MIHAELA
  4. BOITAN I MARIAN GABRIEL
  5. BREZULEANU M IONUT LUCIAN DUMITRU
  6. CALIN N GEORGEANA CRISTINA
  7. CHIRIAC A OVIDIU VASILE
  8. DABIJA I VIORICA GEORGIANA
  9. DIMOFTE A CAMELIA ANDREEA
  10. DOBREA S MADALIN
  11. DRANGA M IONUT VIOREL
  12. ENACHE V DANIEL
  13. FISICARU L MIHAELA
  14. FRATIANU A RALUCA GEORGIANA
  15. GHEORGHE D EUSEBIU CRISTIAN
  16. GIBU REBECA
  17. IOAN F MIHAELA CORINA
  18. LEONTE E DORINA
  19. LUCA D LIVIU NICU
  20. MALAESCU P CARMEN MIHAELA
  21. PADURARU S ANDREEA
  22. PADURARU V ANA-MARIA
  23. SPIRIDON N LIVIA IONELA
  24. STAN S ALIN IOAN
  25. ULINIC C PAULA ELENA
  26. VASILACHE I IRINA ANDREEA
  27. VASILACHE R RAMONA ALINA
  28. VENIN P GEORGIANA

DIRIGINTE,
PROF. NEDELCU DANA


FILIERA – TEHNOLOGICĂ
PROFILUL – SERVICII
DOMENIUL – COMERT
SPECIALIZARE – TEHNICIAN IN ACTIVITATI DE COMERŢ

  1. AGACHE I CIPRIAN COSTEL
  2. ANDREI M MARIUS
  3. ANTON P PETRONELA EMILIA
  4. BUGANU V IONUT
  5. BURCIOAGA V IONUT DOREL
  6. BUTUNOI M GEORGIANA CRISTINA
  7. CAPRARU C IONUT CRISTI
  8. CAPRARU M MILENA ELENA
  9. CAZACU V DAVOR DANIEL
  10. CIOBANU A MADALINA ANDREEA
  11. CIORTAN N GABRIELA CARMEN
  12. DIACONU G MADALINA ELENA
  13. DICU V TEODORA
  14. DIRZU G IRINA ANCA
  15. DRAGNEA I IULIANA
  16. ENACHE D GEORGETA IONELA
  17. GRIGORE F ANDREI MIHAI
  18. GROSU E LOREDANA MARCELA
  19. HUZUM G IULIA ALEXANDRA
  20. IOAN G THEONA DENISA
  21. MIHAI F MIHAI SEBASTIAN ANDREI
  22. MUSAT M ROXANA FLORENTINA
  23. NECHITA N. MARINELA
  24. PREDA M PAULA
  25. STAVAR S ILONA MARIANA
  26. TANASE R DOINA MADALINA
  27. TOMA C AMALIA SIMONA
  28. UNGUREANU I IONUT CLAUDIU

DIRIGINTE,
PROF. IOSUB NELIA

FILIERA – TEHNOLOGICĂ
PROFILUL – RESURSE NATURALE SI PROTECTIA MEDIULUI
DOMENIUL – INDUSTRIE ALIMENTARA
SPECIALIZARE – TEHNICIAN ANALIZE PRODUSE ALIMENTARE

  1. APOSTU S PETRONELA LILI
  2. BORDEIANU C COSMIN IANCU
  3. BURDIMAN P GEANINA
  4. CIORTAN V CARMEN NICOLETA
  5. COZMINCA I COSTEL ALEXANDRU
  6. DRANGA C SIMONA VASILICA
  7. DULAN I MADALINA ANA-MARIA
  8. FRATIANU A VIOREL STEFAN
  9. IOAN I DANIELA ROXANA
  10. IOVU P MARIANA
  11. IRIMIA E OANA VIOLETA
  12. MATEI M ALINA CRISTINA
  13. MELINTE V MARIA
  14. MIHAILA N MIHAELA
  15. NISTOR V GIANINA IRINA
  16. POPA Z ANA-MARIA
  17. RACOVITA S TINCUTA DIANA
  18. RADU V CRISTINA
  19. RADU V ELENA ALEXANDRA
  20. SAMOILA C DANIELA
  21. SOPALCA N NECULAI IONUT
  22. STEFANITA D DANIELA ALEXANDRA
  23. STEFANUTA G ANDREEA
  24. TABUS G MARINA
  25. TANASA A IONUT CRISTI
  26. ULINIC C. IONELA MIHAELA
  27. VASILACHE I TANTA

DIRIGINTE,
PROF. IFTEMIE TAMARA ELENA

FILIERA – TEHNOLOGICĂ
PROFILUL – TEHNIC
DOMENIUL – MECANICA
SPECIALIZARE – TEHNICIAN PROIECTANT CAD

  1. APOSTU P IULIAN PAUL
  2. BATISTA L OVIDIU VIOREL
  3. BIAC C DORIN
  4. BLACH V ANDREI
  5. CARP G FLORIN
  6. CARP N ADRIAN DUMITREL
  7. DOBRIN E IULIAN DANUT
  8. IOVU G DANUT DENIS
  9. LUCA T DANIEL
  10. MANTA-ROSIE V IONUT MARCEL
  11. MIHAI V ALIN RAMON
  12. OPREA E ADRIAN CATALIN
  13. PARASCHIV E COSMIN OVIDIU
  14. PRICOP T SERGIU
  15. RASINA O. BOGDAN ANDREI
  16. RUSU R ADRIAN MIREL
  17. STAN S CIPRIAN ELVIS
  18. STANCIU I STEFAN
  19. TAMBAL V GABRIEL DAVID
  20. TOMA C CRISTI VIOREL
  21. VICOL I CIPRIAN FLORIN
  22. VIERU T CATALIN

DIRIGINTE,
PROF. FILIUTA GINA

FILIERA – TEHNOLOGICĂ
PROFILUL – TEHNIC
DOMENIUL – MECANICA
SPECIALIZARE – TEHNICIAN MECANIC PENTRU INTRETINERE
SI REPARATII

  1. ALEXANDRU L CRISTI COSTICA
  2. AMARINEI I GABRIEL
  3. BALAIES M BOGDAN IONEL
  4. BORDEIANU S IONUT ANDREI
  5. CALAPOD D COSMIN VALENTIN
  6. CAPRARU G MARIAN GEORGE
  7. CHIRVASE J ALEXANDRU
  8. COMAN C ALEXANDRU COSTEL
  9. CRETU D COSMIN VICENZO
  10. CROITORU F SERGIU GEORGE
  11. FRATIANU I ALEXANDRU MARIAN
  12. GRIGORE N NECULAI
  13. ISPIR G MIRCEA
  14. LUPU D MIHAI
  15. MAXIM G ION BOGDAN
  16. NEGRUT C IONUT ANDREI
  17. NISTOR C NICUSOE GEORGIAN
  18. POPA V COSTEL
  19. STAMATE D GEORGE ANDREI
  20. TABUS I IONUT
  21. TALPA C MARIAN DANIEL
  22. URSARU M MARIANA SPERANTA
  23. VOIVITCA V FLORIN

DIRIGINTE,
PROF. MINDRECI DAN

FILIERA – TEHNOLOGICĂ
PROFILUL – SERVICII
DOMENIUL – COMERT
SPECIALIZARE – TEHNICIAN IN ACTIVITATI DE COMERŢ

  1. BREZULEANU I. GEORGIAN
  2. BREZULEANU I. MARIAN
  3. CARP N. ANDREI ALEXANDRU
  4. CIORTAN C. NICUŞOR EMIL
  5. CIORTAN I. OANA
  6. COMAN D. GEORGE
  7. DRANGA I. ELENA IRINA
  8. GĂNCEANU V. ANDREEA
  9. HULUB N. CRISTI MARIAN
  10. IONESCU N. MARIUS
  11. IVAN V. CRISTINA ELENA
  12. LUNGU G. IRODIANA ANDREEA
  13. MUNTEANU D. ANA
  14. NENIŢA V. ANDREEA ROXANA
  15. POPA I. SIMONA MIHAELA
  16. POPICA F. IONELA
  17. PRUTEANU M. ALINA
  18. ŞOPALCĂ V. ANAMARIA
  19. STĂNCESCU C. LILIANA OANA
  20. TALPĂ A. DĂNUŢ
  21. TĂNASĂ C. MADALIN COSTEL
  22. TANASE F. EDUARD VASILE
  23. URSACHI M. ANDREEA IRINA
  24. VERGA C. ANGELICA
  25. VIŞAN G. MARCEL

DIRIGINTE,
PROF. FOCSA FLORIN

FILIERA – TEHNOLOGICĂ
PROFILUL – SERVICII
DOMENIUL – ECONOMIC
SPECIALIZARE – TEHNICIAN IN ACTIVITATI ECONOMICE

  1. ANTOHI M. OANA MĂDĂLINA
  2. BIZIM S. ANDREEA CONSTANTA
  3. BOUROŞ G. MARIAN SORIN
  4. COŞER C. ELENA MONICA
  5. COZMINCĂ V. ANCA ELENA
  6. CREŢU D. PETRONELA ELENA
  7. ENACHE N. MĂDĂLINA MIHAELA
  8. FÎSICARU L. ANDREEA
  9. IOAN V. ANDREEA
  10. IONIŢĂ L. ION VIOREL
  11. IOSUP S. RALUCA ELENA
  12. LUCA T. LILIANA
  13. MATEI I. ANCA MĂDĂLINA
  14. MELINTE N. ADRIAN
  15. MIHAI G. CRINA MIHAELA
  16. MIHĂILĂ L. RALUCA-ELENA
  17. MIRON G. IONELA LIVIA
  18. MIRON L. VLAD ANDREI
  19. MOCĂNAŞU I. ALEXANDRA IOANA
  20. PATRICHI C. CELINA ŞTEFANA
  21. PETREA F. CRINA MADĂLINA
  22. PÎSLARU M. VASILICA MIHAELA
  23. PREDA S. IRINA
  24. PRICOP T. LAURA
  25. RUSU C. GEORGIANA ROXANA
  26. RUSU C. SIMONA MIHAELA
  27. STAFIE M. IONEL CRISTI
  28. STAVĂR G. OANA TOFANA
  29. ŢUŢU N. ALINA
  30. VASILACHE G. YASMINA MARCELA

DIRIGINTE,
PROF. SIMINCIUC ALINA

FILIERA – TEHNOLOGICĂ
PROFILUL – RESURSE NATURALE SI PROTECTIA MEDIULUI
DOMENIUL – INDUSTRIE ALIMENTARA
SPECIALIZARE – TEHNICIAN ANALIZE PRODUSE ALIMENTARE

  1. BOTAŞ F. ALEXANDRU PETRIŞOR
  2. CÎRJAN C. ALEXANDRU
  3. COMAN C. MIREL ANDREI
  4. COZMINCĂ S. ANDRIAN MARIUS
  5. DUMITRAN A. ANA-MARIA
  6. FILIUTĂ M. PETRICĂ
  7. GĂLĂŢANU N. CRISTI CONSTANTIN
  8. GHIORGHIŢĂ N. NADIA CĂTĂLINA
  9. GHIORGHIŢĂ N. DANIELA IONELA
  10. GÎBU A. GEORGIANA CĂTĂLINA
  11. GÎNCEANU M. GEORGIANA
  12. HELGIU V. ALEXANDRU IONUŢ
  13. HOLBAN A. MARINA MIHAELA
  14. HUZUM D. MĂDĂLINA LENUŢA
  15. IAMANDI C. LILIANA
  16. IRIMIA G. IULIA-LOREDANA
  17. ISPIR R. ALEXANDRU-IONUŢ
  18. LEICĂ S. LAURA-MIHAELA
  19. PÎLCĂ N. CLAUDIU ALEXANDRU
  20. POPA R. CRISTIAN DĂNUŢ
  21. SAMOILĂ N. ALINA
  22. SAUCIUC B. IONUT CIPRIAN
  23. SMĂDU I. EDUARD
  24. STĂNCESCU P. LAURENŢIU BOGDAN
  25. STEFĂNIŢĂ I. VASILICA GEORGIANA
  26. STEFĂNIŢĂ S. MARIA GEANINA
  27. TĂNASĂ I. MARIANA GEORGIANA
  28. TĂNASĂ I. NICOLETA
  29. TODERAŞC Ş DANIEL-OVIDIU
  30. ULINIC V. GEORGIANA

DIRIGINTE,
PROF. NIŢU OVIDIU

FILIERA – TEHNOLOGICĂ
PROFILUL – RESURSE NATURALE ŞI PROTECŢIA MEDIULUI
DOMENIUL – AGRICULTURA
SPECIALIZARE – TEHNICIAN HORTICULTOR

  1. AMĂRIUŢEI G. GEORGE
  2. BOUROŞ L. GABRIELA- OANA
  3. BUCUR V. GABRIEL –GYUSSI
  4. CARP C. ELENA- GABRIELA
  5. CARP V. ANDREI MARIAN
  6. DIMA F. ROXANA- ELENA
  7. FRĂŢIANU M MARIUS
  8. GROSU N. CLAUDIA- FLORENTINA
  9. HUŢULEAC D. IULIAN- ANDREI
  10. HUZUM I. IONUŢ
  11. JACOTĂ C. DAN
  12. LUPU V. MĂDĂLINA- MARINA
  13. MIHAI F. ROBERT-ADRIAN
  14. MURGEANU C. ALEXANDRU
  15. NECHITA I. ALEXANDRU-GABRIEL
  16. NECHITA N. MIRABELA-ANDREEA
  17. NISTOR M. ARTIMON
  18. OLARU P. MĂDĂLINA
  19. PETREA A. ADI- IONUT
  20. SIMINESCU G. ADRIAN GEORGE
  21. STAVĂR M. MARIUS-CIPRIAN
  22. VASILACHE ALINA
  23. VELIC G. MARIAN- ALEXANDRU

DIRIGINTE,
Prof. NEGRU MARIA

FILIERA – TEHNOLOGICĂ
PROFILUL – TEHNIC
DOMENIUL – MECANICA
SPECIALIZARE – TEHNICIAN IN TRANSPORTURI

  1. APOSTU S. EMILIAN
  2. BĂDULEŢ I. MIHAI ADRIAN
  3. BALAN G. VIOREL – IONUŢ
  4. CALAPOD D. GEORGE
  5. CAMENIC A. COSMIN-GEORGIAN
  6. CIORTAN N. ALEX IONUŢ
  7. CRETANU M. MARIAN ALEXANDRU
  8. CRETU S. OVIDIU
  9. CROITORU N. ADRIAN NELU
  10. CRUDU I. IONUŢ VLADUŢ
  11. DONCIU I. FLORIN ROBERT
  12. FLOREA A. GABRIEL DANUŢ
  13. GHEORGHE D. ROBERT IONUŢ
  14. LUCA N. CRISTIAN
  15. MACARIE M. MIHAIŢĂ IONUŢ
  16. MAFTEI I. MARIUS EDUARD
  17. MAFTEI I. PAUL GABRIEL
  18. OPREA V. ANDREI VIOREL
  19. PADURARU C. CRISTI- MIHAIŢĂ
  20. PANICA C. TRAIAN
  21. PAVEL M. LIVIU VIOREL
  22. PRUTEANU RĂZVAN -IONUŢ
  23. RACOVIŢĂ D. MARIAN ALIN
  24. SPRIVAC S. COSTEL IULIAN
  25. STOICA C. SILVIU- MARIUS
  26. TANASE V. MIHAITA
  27. ŢILEA M. ALEXANDRU ŞTEFAN
  28. VASILIU M. TUDOREL
  29. VICOL I. CĂTĂLIN IULIAN
  30. VÎLCU M. GEORGE RĂZVAN
  31. VRABIE I. MARIAN
  32. ZALDEA I. GEORGE

DIRIGINTE,
DARIE VASILICA

FILIERA – TEHNOLOGICĂ
PROFILUL – SERVICII
DOMENIUL – COMERT
SPECIALIZARE – TEHNICIAN IN ACTIVITATI DE COMERŢ

  1. APOSTU F. BOGDAN-GEORGIAN
  2. BIZIM GH. CRISTI-IONUŢ
  3. BIZIM D. MIHAELA
  4. BOUROŞ C-N. IONUŢ-ROBERT
  5. BOUROŞ M-M. MARIUS-GEORGE
  6. BUTA VESPASIAN
  7. CAMENIC D. VALENTINA
  8. CARP C. ANDREI-VLĂDUŢ
  9. CIOBANU A. ŞTEFAN-ALEXANDRU
  10. COMAN L-M FLORIN
  11. COŞER I. RALUCA
  12. CREŢU V. MARIA-ALEXANDRA
  13. GHINEA E. VLADUT
  14. GRĂDINARU D. DRAGOŞ-IULIAN
  15. GRIGORIU V. CĂTĂLINA-ANDREEA
  16. ISTRATE I. BOGDAN-CRISTI
  17. LUNGU A. MARIAN-DUMITRU
  18. MELINTE GH. GEORGE-COSTEL
  19. PĂDURARU C-A. ALEXANDRU-BOGDAN
  20. SAMOILĂ M. CĂTĂLINA
  21. STAVĂR M-T. ANDREI-VLĂDUŢ

DIRIGINTE,
PROF. BARBU DANIELA

FILIERA – TEHNOLOGICĂ
PROFILUL – SERVICII
DOMENIUL – ECONOMIC
SPECIALIZARE – TEHNICIAN IN ACTIVITATI ECONOMICE

  1. CHIŢOI V. ALINA-GINA
  2. CIORTAN I. MONICA-ŞTEFANIA
  3. DRANGA P. VALENTIN-GABRIEL
  4. ENACHE I. GEORGIANA-ELENA
  5. FRĂŢIEAN S. ALINA-GEORGIANA
  6. GHECIU M. ADRIAN-CORNELIU
  7. GÎBU M. IEMIMA
  8. HULPAN C. CONSTANTIN-VASILICĂ
  9. HULTOANĂ C. ANDREEA-FLORINA
  10. ISTRATE I. ION
  11. JURABLEA I. CĂTĂLIN-VASILE
  12. LĂCĂTUŞU ŞT. GABRIEL
  13. MATEI D. SIMONA-ELENA
  14. MIRON I. DANIEL
  15. MURGEANU N. FLORIN-ALEXANDRU
  16. NEAGU F. ROXANA-IONELA
  17. PĂDURARU A. GEORGE
  18. PĂDURARU I. ANDREI
  19. PĂDURARU C. DIANA
  20. POPA G. GEORGIANA-ROXANA
  21. PATRICHI C. ANDREEA-CĂTĂLINA
  22. PRISECARU V. ANDREEA-CĂTĂLINA
  23. SAVIN D. ALINA-IONELA
  24. SPANACHE P. RUBEN
  25. SPIRIDON N. VASILICA-ROXANA
  26. ULINIC C. ANDREEA-GABRIELA
  27. VÎRLAN S. MARIAN-MĂDĂLIN

DIRIGINTE,
PROF. STĂNESCU CULIŢĂ

FILIERA – TEHNOLOGICĂ
PROFILUL – RESURSE NATURALE SI PROTECTIA MEDIULUI
DOMENIUL – INDUSTRIE ALIMENTARA
SPECIALIZARE – TEHNICIAN ANALIZE PRODUSE ALIMENTARE

  1. ANTON V. DUMITRU-ALIN
  2. BĂNCILĂ M-C GEORGE-IANIS
  3. BĂRBIERU M. DOINIŢA-MIRELA
  4. BERBECE COSMINA-GABRIELA
  5. BICAN D MADALINA SIMONA
  6. CĂPRARU I. MARIUS-IULIAN
  7. CIOBANU N-F ANIŞOARA VIOLETA
  8. DIMA S-D GEORGIAN- CIPRIAN
  9. IOSIF C. CLAUDIU
  10. LUNGU M. MIHAELA
  11. MAFTEI D. DRAGOŞ-ALEXANDRU
  12. MUNTEANU T. GINA
  13. NOVAC GH. MIHĂIŢĂ
  14. PASCU D. ANDREEA
  15. PAVEL D. ELENA
  16. POGHIRC D. DANIELA-MIHAELA
  17. POPA I. ANDREEA-LARISA
  18. ROGOJINA S. ION
  19. SIMINESCU C. ANDREI
  20. TOPALĂ F. RAMONA
  21. UNGUREANU N. MIHAI GEORGE
  22. VASILACHE A. MARIA-MIRABELA
  23. VELIC V. LUCY -LOREDANA

DIRIGINTE,
PROF. BÎRSAN SIMONA

FILIERA – TEHNOLOGICĂ
PROFILUL -TEHNIC
DOMENIUL – MECANIC
SPECIALIZARE – TEHNICIAN IN TRANSPORTURI

  1. ALEXANDRU I. GHEORGHIŢĂ-MARIAN
  2. APOSTU ŞT. GIGI-IONEL
  3. BIZIM ŞT. GEORGE
  4. CALAVER N. CĂTĂLIN-FLORIN
  5. CHELARU V. DRAGOŞ-MARIAN
  6. CÎMPIANU I. DANIEL
  7. CONSTANDA M. LAURENŢIU-PAUL
  8. CREŢU M. CRISTI-PETRICĂ
  9. DIACONU M. MIHAIL
  10. DOBREA GH. ANGELU-IONUŢ
  11. LEONTE E. DĂNUŢ-VIOREL
  12. LUCA V. ALEXANDRU
  13. MANDACHI V. CIPRIAN-VICTOR
  14. MELINTE C-C. COSMIN-GEORGIAN
  15. MIRON I. DORU-DUMITRU
  16. MÎNZU V. ANDREI
  17. MOISE C. REMUS-IULIAN
  18. NĂSTASE C. IONUŢ
  19. NICHIFOR A. DANIEL-ALIN
  20. NISTOR V. CĂTĂLIN-ANDREI
  21. PAVEL N. MARIUS-NICOLAE
  22. PETREA GH. VIOREL-MIHAI
  23. PETREA I. PAUL-CĂTĂLIN
  24. PRICOP GH. IONUŢ- MARIAN
  25. TĂNASĂ I. MARIUS
  26. TĂNASĂ M. DRAGOŞ
  27. ŢUŢU N. DAN-CRISTI

DIRIGINTE,
PROF. PROFIR ALINA-LOREDANA

FILIERA – TEHNOLOGICĂ
PROFILUL – SERVICII
DOMENIUL – ECONOMIC
SPECIALIZARE – TEHNICIAN IN ACTIVITATI ECONOMICE

  1. AMĂRIUŢEI GH.-C. LUCICA-ELENA
  2. BORDEIANU E. FLORIN-VLĂDUŢ
  3. BOROŞ D. CRISTINA-DANIELA
  4. BOTEZATU D. IONELA-MĂDĂLINA
  5. CIOBANU GH. ANDREEA-CRINA
  6. COŞER I. ANCA
  7. CREŢU D. GEORGEANA-COSTINA
  8. DRANGA C. IOANA-MĂDĂLINA
  9. ENACHE D. LOREDANA-VIORICA
  10. GRIGORE N. ELENA-VETA
  11. GUZGAN D-V. ALEXANDRU
  12. IOVU GH. GABRIEL
  13. MIRON D. COSMIN
  14. POENARU N. IULIAN
  15. PREDA D. MIHAI
  16. RADU S. EMILIA-MĂDĂLINA
  17. RUSU P. DRAGOŞ-MARIAN
  18. SAMOILĂ V. DOINA-VALENTINA
  19. SCORPIE MARCEL-ALEXANDRU
  20. SIMINESCU V. OANA
  21. STĂNCESCU I. SIMONA
  22. VASILACHE A. MIHAELA
  23. VELOVICI A-D. DIANA-GEORGEANA
  24. VRABIE GH. GEORGIAN-VLĂDUŢ

DIRIGINTE,
PROF. HUIBAN GHEORGHE

FILIERA – TEHNOLOGICĂ
PROFILUL – SERVICII
DOMENIUL – COMERT
SPECIALIZARE – TEHNICIAN IN ACTIVITATI DE COMERŢ

  1. ANTON C-V. ANDRADA-LUCIANA
  2. BLEOJU I-V. ŞTEFANA-ADELINA
  3. BOCA A. CRISTIAN-TRAIAN
  4. CHIRIC C. MARIA-MIRABELA
  5. CHIRILĂ M. DIANA
  6. DABIJA N. MARIUS-BOGDAN
  7. GÎLCĂ D-D. ANDREEA
  8. GRĂDINARU DENISA- GABRIELA
  9. MARCU M. OANA-IONELA
  10. MOCANU V. LAURA-MĂDĂLINA
  11. MUN TEANU L. DIANA
  12. PASCU V. ELENA-CORINA
  13. PÎSLARU G. GEORGIANA-MIRUNA
  14. POPA C. DORINA
  15. SAUCIUC I. ELENA-MONICA
  16. SPANACHE D. DĂNUŢ
  17. STAN V. IONUŢ-ADRIAN
  18. ŞERBAN N. VASILICA-MIHAELA
  19. ŢURCANU L. PETRINA-SIMONA

DIRIGINTE,
PROF. HULUŢĂ AURORA

FILIERA – TEHNOLOGICĂ
PROFILUL – RESURSE NATURALE SI PROTECTIA MEDIULUI
DOMENIUL – INDUSTRIE ALIMENTARA
SPECIALIZARE – TEHNICIAN ANALIZE PRODUSE ALIMENTARE

  1. BOCĂNEŢ C.LARISA-DOINIŢA
  2. BULEU D. ALEXANDRU-FLORINEL
  3. CAMENIC F. IULIA-MĂDĂLINA
  4. CIOBANU A. LIVIU
  5. DRĂGHICI I. ŞTEFANIA-TATIANA
  6. FÎŞICARU L. SORIN
  7. FRĂŢIAN D-M. GEANINA-ALEXANDRA
  8. GALBEN V.MIHAELA-ANDREEA
  9. HLENSCHI N. CRISTINA-ADRIANA
  10. LUCA D. TITI-GIGEL
  11. MELINTE C-C. IONUŢ-DRAGOŞ
  12. MISTRIAN N. SIMONA-GABRIELA
  13. PAVEL D. PETRICĂ-ALEXANDRU
  14. PÎNTEA M. MARIAN
  15. POIANĂ I-M. IONUŢ-TRAIAN
  16. SAUCIUC G. LUCIAN-SERGIU
  17. TOFAN I. LAURENŢIU-ALEXANDRU
  18. URSARU I. IONUŢ-DANIEL
  19. VASILACHE R. GABRIELA

DIRIGINTE,
PROF. SÎRBU DIANA

FILIERA – TEHNOLOGICĂ
PROFILUL – RESURSE NATURALE SI PROTECTIA MEDIULUI
DOMENIUL – INDUSTRIE ALIMENTARA
SPECIALIZARE – TEHNICIAN ÎN INDUSTRIA ALIMENTARĂ

  1. ARTENE L. CRISTINEL
  2. BREZULEANU M. OANA-MARCELA
  3. BUDUI G. MIHAELA
  4. BUTNARU D. SERGIU
  5. CARTAS I. SERGIU-LEONARD
  6. CREŢU GHI. COSTEL-CLAUDIU
  7. ENACHE ŞT. EMANUEL
  8. FLOREA A. ANDREEA -NICOLETA
  9. GIUSCA I. IULIAN COSMIN
  10. GRĂDINARU ŞT. MĂDĂLINA
  11. HUŢUŢUC A. IOAN
  12. LEONTE M. ANA-MARIA
  13. MURGEANU C. ANDREEA
  14. PRICOPE M. MĂDĂLINA-ELENA
  15. PRUTEANU GH. ALIN-CĂTĂLIN
  16. SIMINESCU C. IONUŢ
  17. UŞURELU ŞT. IOANA-FLORENTINA
  18. UŞURELU ŞT. MIHAI

DIRIGINTE,
PROF. CARNU IRINA

FILIERA – TEHNOLOGICĂ
PROFILUL – RESURSE NATURALE SI PROTECTIA MEDIULUI
DOMENIUL – PROTECTIA MEDIULUI
SPECIALIZARE – TEHNICIAN ECOLOG ŞI PROTECŢIA
CALITĂŢII MEDIULUI

  1. ANDREI LILIANA -ELENA
  2. ANIŢEI V. ALEXANDRA-DANIELA
  3. BĂDULEŢ C-GH. COSTEL
  4. BRĂESCU C. DANIELA
  5. BULGARU I.FLORENTINA-IZABELA
  6. BURCIU G. GIANINA
  7. CIOBANU I. MARIA- GEORGIANA
  8. FLOREA M. ALINA-DANA
  9. GĂNCEANU N. GEORGE
  10. LEICA S. ANDREEA-GABRIELA
  11. MAFTEI G. IONUŢ
  12. MUNTEANU D. ELENA-SILVIA
  13. NICOLAU C-N.ANDREI
  14. POSTOLACHE GH. COSTEL-GABRIEL
  15. ŞUVOIALĂ G. ALBERT-GABRIEL
  16. TĂBUŞ A-N. PETRU-ANDREI
  17. TĂBUŞ L. IULIAN
  18. SUSANU V. GEORGE

DIRIGINTE,
PROF. COCOŞ RODICA

FILIERA – TEHNOLOGICĂ
PROFILUL -TEHNIC
DOMENIUL – MECANIC
SPECIALIZARE: TEHNICIAN TRANSPORTURI – F
: TEHNICIAN MECANIC PENTRU ÎNTREŢINERE ŞI TEHNICIAN MECANIC PENTRU INTRETINERE SI REPARAŢII – G

a XII-a F

  1. APOSTU G. MARIUS MIHAI
  2. BALAN I. GIANINA
  3. BLEOJU M. MIHAELA-ALEXANDRA
  4. BUTUNOI C-C. GABRIEL
  5. CREŢU S. SEBASTIAN
  6. PAVEL H. LUCIAN
  7. ROŞCA P-I. BOGDAN-ANDREI
  8. ROŞCA V. VLĂDUŢ-OVIDIU
  9. STAMATIN GH. FLORIN- GABRIEL
  10. TIMOFTE S. ILIE
  11. ULINIC C. BOGDAN
  12. VRÎNCEANU I. COSTEL

a XII-a G

  1. ACRISTINEI V. LIVIU-GEORGIAN
  2. ANTOHI C. FLORIN
  3. CALAPOD V. DORIN-MARICEL
  4. CORDONEANU C-M CRISTINA
  5. FELEA I. DENISA-AGRIPINA
  6. GHINTUIALĂ ŞTEFAN -ALEXANDRU
  7. GÎBU V. MIHAI-CRISTIAN
  8. MĂRGĂRINT C. CRISTINA-GABRIELA
  9. MIHAI G. VLAD-LUCIAN
  10. MOTREA V-G. FLORIN
  11. NEAGU D. ADI-DRAGOŞ
  12. SĂLCEANU N. IULIAN-CONSTANTIN
  13. SPĂTARU N-G. COSMIN-ŞTEFAN
  14. ŢUŢU R. ANDREI-FLORIN
  15. VRABIE C. COSTEL-FLORIN

DIRIGINTE,
PROF. CIRIPAN MIHAELA-TAMARA

FILIERA – TEHNOLOGICĂ
PROFILUL – TEHNIC
DOMENIUL – MECANIC
SPECIALIZAREA – TEHNICIAN TRANSPORTURI

  1. BALAN G. MIHAI
  2. BOROŞ I. IONUŢ
  3. BRATU G. SERGIU-FLORIN
  4. BURCĂ A. CĂTĂLIN
  5. BURGHELEA R. BOGDAN-RELU
  6. BURSUCANU G. MARIUS
  7. CHIRILĂ D. GABRIEL-MARIAN
  8. CHIRILĂ P. MARIUS-PETRU
  9. CRĂCIUN I. IONUŢ
  10. CRISTIAN V. SORINEL
  11. DAVID. V. ANDREI-IONUŢ
  12. GÎLEA I. IONUŢ-GEORGE
  13. GROSU N. NICOLAE
  14. HERGHELEGIU A. MARIAN-IONUŢ
  15. IAMANDI C. CRISTINA-MĂDĂLINA
  16. MUNTEANU D. CRISTIAN
  17. PĂDURARU C. CRISTINEL
  18. PÎLCĂ C. IONUŢ-COSMIN
  19. ROŞCA I. GELU
  20. SIMINESCU V. ANDREI

DIRIGINTE,
PROF. PALADE RODICA

FILIERA – TEHNOLOGICĂ
PROFILUL – RESURSE NATURALE SI PROTECTIA MEDIULUI
DOMENIUL – AGRICULTURA
SPECIALIZARE – TEHNICIAN IN AGRICULTURA

  1. ALEXANDRU D. NICOLAU-VASILE
  2. BIZIM D. KATY
  3. BRAŞOVEANU N. CEZARINA
  4. BURCIOAGĂ L. MONEL-MITRUŢ
  5. CARP C. CLAUDIU-MARIAN
  6. CRÎNGANU E. AURA
  7. DABIJA I. NICOLETA
  8. GÎBU M. ANCA
  9. GÎBU M. CRINA
  10. IAMANDI C. VALERICA-MARGARETA
  11. PĂDURARU S. MIHAELA-VIORICA
  12. PĂDURARU C. ANDREEA-CĂTĂLINA
  13. PETREA V. SIMONA- ELENA
  14. PINTILIE C. CONSTANTIN
  15. RADU V. GEORGEANA
  16. ROŞU G-N. LORENA-ELENA
  17. SAMOILĂ M. GABRIEL
  18. TOFAN C. GEORGEANA
  19. VĂTĂMANU C. MĂDĂLINA
  20. VRABIE I. CRISTIAN-DRAGOŞ

DIRIGINTE,
PROF. PUŞCĂ TEREZA

Scridb filter
This entry was posted in Anul școlar 2012-2013. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *